SERVİS İSTEYİN: 0(216) 306 2355
Open/Close Menu TVT Servis, Kombi Servisi, Klima Servisi, Brülör Servisi, Beyaz Eşya Servisi, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Maltepe, Göztepe, Kadıköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Kurtköy, Baymak Servisi, Demirdöküm Servisi, Vaillant Servisi, Buderus Servisi, VIESMANN Servisi, BOSCH Servisi, Alarko Servisi, Daikin Servisi, Airfel Servisi, Eca Servisi, Mitsubishi Servisi, Toshiba Klima Servisi, Lg Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Samsung Klima Servisi,
Ümraniye Baymak Servisi

Ümraniye Baymak Servisi

Ümraniye Baymak Servisi olarak uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Baymak kombi arızaları konusunda yaşadığınız her problemin çözümünü en kısa sürede çözmeye çalışırız. Baymak markasına ait ürünler ile ilgili bir problem yaşadığınızda veya ürünlerinizin montajını yaptırmaya ihtiyaç duyduğunuz her an sizlerin yanındayız. Maltepe Baymak Servisi olarak her türlü ihtiyacınıza cevap vermek ve müşteri memnuniyetini baz alan hizmet anlayışımızı gerçekleştirebilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Firmamıza ihtiyaç duyduğunuz her an kolayca ulaşabilirsiniz.

Baymak Servisinize  tekrar gelen bir beyaz eşyanın daha önce yapılan tüm baymak servisi bakım, onarım, yedek parça ve işçilik bilgileri hangi baymak servisi uzmanımız tarafından onarıldığı bilgileri her an ulaşılabilir durumdadır.Bu sayede onarımını yaptığımız bir baymak kombi için 1 yıl içinde tekrar arıza bildirimi yaptığı zaman, aynı arızanın tekrar yaşanması durum unda yedek parça, işçilik ve nakliye ücretleri firmamızın garantisi altındadır. Baymak cihaz onarımlarında kullandığımız her yedek parça Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı tarafından onaylanmak şartı ile üretilmiş ve Baymak üreticisi tarafından ithal edilmiştir.Orijinal baymak yedek parçalar, baymak servisi bakım ve onarım işlemlerinde kullanılması test edilip onaylanmıştır. Merkez baymak servisi yedek parçalarda yıl süresince oluşabilecek arızalara garanti vermesinin arkasında, baymak üreticisi bulunmaktadır.Baymak servisi tarafından bakım ve onarımı yapılan cihazlara yönelik olarak 1 yıl boyunca işçilik ve nakliye giderlerinin de garanti kapsamına alınması yapılan işin ciddiyetini ortaya koymaktadır.

Baymak servisi bakım ve onarım hizmetlerimizin sonrasında müşteri beklentilerinin tamamını karşılayabilmek için, baymak kullanıcılarının cihazlarının ve onarımı sonrasında doğabilecek arıza tekrarlarına karşı öncelik tanımaktayız. Ümraniye baymak servisimizin onardığı bir baymak, cihaz eğer aynı arızayı tekrar ederse, arıza sorunu yaşayan müşterimiz önceliklidir ve sorun derhal baymak servisimiz tarafından çözülülerek arızanın tekrar yaşanmaması için gereken yapılır. Tvt Enerji bir telefon uzaklığınızda telefonunuzu tuşlamanız yeterlidir.  Profesyonel çalışanları ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Ümraniye baymak servisimizin birinci amacı baymak müşterisine ilk seferde tam hizmet vererek arızayı tek seferde çözmektir.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

ÇAĞRI MERKEZİ : 0216 306 23 55

FCT: 0534 394 83 93

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer