SERVİS İSTEYİN: 0(216) 306 2355
Open/Close Menu TVT Servis, Kombi Servisi, Klima Servisi, Brülör Servisi, Beyaz Eşya Servisi, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Maltepe, Göztepe, Kadıköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Kurtköy, Baymak Servisi, Demirdöküm Servisi, Vaillant Servisi, Buderus Servisi, VIESMANN Servisi, BOSCH Servisi, Alarko Servisi, Daikin Servisi, Airfel Servisi, Eca Servisi, Mitsubishi Servisi, Toshiba Klima Servisi, Lg Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Samsung Klima Servisi,

Chiller Ürünlerimizde Tvt Enerji Farkını Yaşayın

Tvt Enerji Olarak Sizlere Sunmakta Olduğumzu Chiller Ürün Hizmetlerimizle Yanınızdayız.

SU SOĞUTMALI CHILLER
Kondanseri su ile soğuyan cihazlardır. Su soğutmalı chillerlerde kule fanları vardır. Kondanser ünitesindeki borunun içinde ısınmış olan gazın sıcaklığını alan su, kulede soğur. Su Soğutmalı Chiller Modelleri havadar bir alanın mümkün olmadığı yerlerde genellikle kurulduğu mekanın veya işetmenin kazan dairelerinde yani bodrum veya zemin katlara montajı gerçekleştirilir.

Hava Soğutmalı ve Su Soğutmalı Sistemler

Tvt Enerji üniteleri, Yüksek Kalite Yönetim Sisteminin uygulandığı fabrikamızda CE belgeli olarak kapasite tablosundaki soğuk su çıkış sıcaklıklarını verecek şekilde dizayn edilmiştir. Sistem ihtiyacına uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır.

KULLANILDIĞI YERLER
Chiller sistemleri soğutma grupları, birçok alanda kullanılan soğutma sistemlerdir. Bunlar sanayi endüstriyel alanında makina veya kalıp soğutma olarak, Hizmet alanında ise Oteller, Hastaneler, Alışveriş merkezleri, Forumlar, bina soğutma sistemleri ve benzeri yerleri veya alanlarında kullanılmaktadır.

BAKIMI
Cihazlarının bakımlarının düzenli olarak yaptırılması çok önemlidir. Soğutma cihazlarının, sezon başında ilk çalıştırma ve bakımı, sezon sonunda ise sonlandırılması ve son bakımı mutlaka yaptırılmalıdır. Bu şekilde işiniz için hayati önem taşıyan sisteminizin, sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmesini garantilemiş olursunuz.

TVT Enerji Olarak;

Sektörde 25 yıllık tecrübemize genç ekibimizin dinanizmini harmanlayarak geldiğimiz bu günlerde kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla, zamanında sunmaktayız. Sektörümüzün de bir çok firmaya nazaran uzun yıllardır da kalite ivmemizi arttırmış ve ismi anılır bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

ÇAĞRI MERKEZİ : 0216 306 23 55

Detaylı İletişi Bilgisi İçin Tıklayınız.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer