SERVİS İSTEYİN: 0(216) 306 2355
Open/Close Menu TVT Servis, Kombi Servisi, Klima Servisi, Brülör Servisi, Beyaz Eşya Servisi, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Maltepe, Göztepe, Kadıköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Kurtköy, Baymak Servisi, Demirdöküm Servisi, Vaillant Servisi, Buderus Servisi, VIESMANN Servisi, BOSCH Servisi, Alarko Servisi, Daikin Servisi, Airfel Servisi, Eca Servisi, Mitsubishi Servisi, Toshiba Klima Servisi, Lg Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Samsung Klima Servisi,
Tuzla Demirdöküm Servisi ve Bakımı | Tvtenerji.com

Kombi Bakım ve Arızalarında Doğru Seçim

Kombilerinizde baca dengesizliği sonucu patlamalı yanma gerçekleşebilir, yüksek voltajdan dolayı kombi içerisinde bulunan elektronik kart yanabilir veya zamanla kullanıma bağlı olarak bazı parçalar işlevini yitirebilir, kombilerinizde su kaçakları meydana gelebilir, dönüş hattında ki filtrelerin tıkanması sonucu  vb..  gibi bir çok sorunla karşı karşıya kalmanız mümkün. Tüm bu sorunların önünü almak için kombilerinize düzenli periyotlarda bakım yaptırmak gerekir.

Bu alanda kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Tuzla Demirdöküm Servisi, bu sektörde yer alan ve geniş bir servis ağı olan özel bir kuruluştur. Tuzla Demirdöküm servisi olarak Demirdöküm marka kombilerinizin bakım, onarım ve arızlarına uzman ve profesyonel teknik ekiplerimiz sayesinde kısa sürede pratik çözümler getiriyoruz. Kombi bakımı uzmanlık ve bilgi gerektiren bir konudur, işinin ehli olan kişiler tarafından yapılması gereklidir,ileride daha büyük sorunlar yaşamanıza neden olabilecek arızalarda bakım ücretinin kat be kat fazlasını ödememek için periyodik bakımı öneririz.. Tuzla Demirdöküm Servisimiz başta olmak üzere; diğer servislerimizden de Tuzla ve çevre noktalardan kombi bakım, onarım ve arıza hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Her elektronik eşyada olduğu gibi kombilerinizde de zamana bağlı olarak, tozlanma, yıpranma ve kullanıma bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kombilerinizde karşılaşabileceğiniz bir çok başlıca sorun bulunmaktadır. Kombilerinizde baca dengesizliği sonucu patlamalı yanma gerçekleşebilir, yüksek voltajdan dolayı kombi içerisinde bulunan elektronik kart yanabilir veya zamanla kullanıma bağlı olarak bazı parçalar işlevini yitirebilir, kombilerinizde su kaçakları meydana gelebilir, dönüş hattında ki filtrelerin tıkanması sonucu  vb..  gibi bir çok sorunla karşı karşıya kalmanız mümkün. Tüm bu sorunların önünü almak için kombilerinize düzenli periyotlarda bakım yaptırmak gerekir. İşte tam bu noktada sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktayız.

Bize Ulaşmak İçin:

ÇAĞRI MERKEZİ : 0216 306 23 55

FCT: 0534 394 83 93

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer