SERVİS İSTEYİN: 0(216) 306 2355
Open/Close Menu TVT Servis, Kombi Servisi, Klima Servisi, Brülör Servisi, Beyaz Eşya Servisi, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Maltepe, Göztepe, Kadıköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Kurtköy, Baymak Servisi, Demirdöküm Servisi, Vaillant Servisi, Buderus Servisi, VIESMANN Servisi, BOSCH Servisi, Alarko Servisi, Daikin Servisi, Airfel Servisi, Eca Servisi, Mitsubishi Servisi, Toshiba Klima Servisi, Lg Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Samsung Klima Servisi,
Sıcak Su Kazanları

Modern Hayatla beraberinde gelen  konutların ve ticari binaların ısıtılması için harcanan enerji  diğer enerjilere kıyasla toplam enerjiyi etkileyen en büyük paylardan birini oluşturur. Bu durum da   enerji tasarrufu büyük ölçekte gerekmektedir.

Tvt Enerji, sıcak su kazanı tekniğinde sunduğu yenilikçi, yüksek verimli ve yüksek işletme emniyeti sunan ürünleriyle tüm dünyada önde gelen projelerde çözüm ortağı olarak tercih edilmektedir.

Konutlar, hastaneler, oteller, yüksek binalar, sanayi tesisleri ve özel sistem çözümü gerektiren farklı yapıların ısıtma ihtiyaçlarına cevap verebilmek uzmanlık ve kapsamlı bir ürün programı gerektirir. Sıcak su kazanı tekniğinin sahip olduğu geniş kapasite, basınç ve sıcaklık aralıklarıyla tüm bu ihtiyaçlara cevap verebilir.

İster düşük basınçlı sıcak su kazanları, ister yüksek sıcaklık ihtiyaçlarını karşılama amaçlı kızgın su kazanları ,  yüksek kazan verimleri ve düşük zararlı madde emisyon değerleri ile gerçek birer çevre dostudur.

Gerek tek kazanlı gerekse çok kazanlı,  sıcak su kazanı ve ısıtma devresinin kumandası Vitocontrol kumanda paneli üzerinden kolaylıkla yapılabilir.

Sıcak su kazanı, modüler yapısı sayesinde kullanıcı ihtiyaçlarına göre farklı özelliklerde teslim edilebilir. Örneğin su soğutmalı brülör bağlantısı modülü sayesinde ateş betonu ihtiyacı ortadan kalkar, servis ve bakım maliyetleri azalır. Kazan üst sacı modülü sayesinde tesisat ve bakım işlemlerini kolaylaştıran standart bir platform oluşturulmuş olur.

En rahat ve sorunsuz kurulum, işletme ve bakıma imkan verecek şekilde tasarlanmıştır. Kazanların çeşitli noktalarında gerek duman gazı tarafına gerekse su tarafına rahat ulaşılabilirlik sağlayan adam delikleri, el delikleri ve temizleme kapakları bulunur.

Üç geçişli sıcak ve kızgın su kazanları ister yeni kurulum, ister değişim projesi olsun konfor, tasarruf ve güvenlik bakımından en doğru seçenektir.

Üstün bir tasarımla, yüksek kaliteli malzemeden imal edilmiş olmaları, sorunsuz uzun hizmet ömürleri ve enerji tasarruflu olmaları, rakip ürünlere göre çok daha ekonomik kılar.

Isıtma projeleri ve uygulamalarında deneyimli ve uzman  proje ekiplerine sıcak su kazanı projeniz için danışabilir, ihtiyaçlarınızı tam karşılayacak sistemin seçimini sağlayabilirsiniz.

Uzun ömürlü lastikler için doğru adresiniz:    tvtenerji.com

Detaylı bilgi için arayınız :

Tel:   0216 306 23 55

GSM:  0534 394 83 93

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer