SERVİS İSTEYİN: 0(216) 306 2355
Open/Close Menu TVT Servis, Kombi Servisi, Klima Servisi, Brülör Servisi, Beyaz Eşya Servisi, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Maltepe, Göztepe, Kadıköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Kurtköy, Baymak Servisi, Demirdöküm Servisi, Vaillant Servisi, Buderus Servisi, VIESMANN Servisi, BOSCH Servisi, Alarko Servisi, Daikin Servisi, Airfel Servisi, Eca Servisi, Mitsubishi Servisi, Toshiba Klima Servisi, Lg Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Samsung Klima Servisi,
Pendik Buderus Servisi | TVT ENERjİ - Tvtenerji.com

Pendik Buderus Kombi Servisi

Günlük hayatınızda sıklıkla kullandığınız kombinizin tüm çalışma prensiplerini yerli yerinde yürütebilmesi için geç kalmadan bakım talebinde bulunarak kombi bakımı periyodik olarak yapılmalıdır. Özellikle kış aylarına girerken kombileriniz mevsim boyunca aralıksız çalışacaktır. Bu sebeple sonbahar başlangıcında bir kombi bakımı yaptırmak fazla doğalgaz harcamasını engelleyip tasarruf etmenizi sağlar ve de muhtemel arızaları engellemeniz adına yerinde bir müdahale niteliği taşır.

Bu kombi bakım işlemleri periyodik olarak belirli aralıklarla yapılması sistem sağlığı bakımından önemlidir. Bakımların 6 ayda bir yapılması önerilmektedir. Tesisat filtrelerinin ve kombi fanlarının temizlenmesi, baca çekme arızasının tespiti, tank basıncının çalışma performansı gibi bakım unsurları önem arz eder.

Tvt Enerji olarak kombi bakım ve arıza gibi konularda sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

ÇAĞRI MERKEZİ : 0216 306 23 55

FCT: 0534 394 83 93

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer