SERVİS İSTEYİN: 0(216) 306 2355
Open/Close Menu TVT Servis, Kombi Servisi, Klima Servisi, Brülör Servisi, Beyaz Eşya Servisi, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Maltepe, Göztepe, Kadıköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Kurtköy, Baymak Servisi, Demirdöküm Servisi, Vaillant Servisi, Buderus Servisi, VIESMANN Servisi, BOSCH Servisi, Alarko Servisi, Daikin Servisi, Airfel Servisi, Eca Servisi, Mitsubishi Servisi, Toshiba Klima Servisi, Lg Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Samsung Klima Servisi,
Kurtköy DemirDöküm Servisi Olarak Tvt Enerji Sizlerle!

Kurtköy DemirDöküm Servisi: Tvt Enerji Türkiye ısıtma ve iklimlendirme pazarının önde gelen servis organizasyonlarındandır.

Kurtköy DemirDöküm Servisi: Demirdöküm Şofben Servisi olarak Satış Sonrası Destek ekiplerimize güveniyoruz. Bu konuda gerekenleri yapabilecek niteliklere sahip uzman bir kadroya sahibiz. Kış yaklaştıkça ısıtma sistemlerini yenilemek, arızalarını gidermek gerekebilir. Bunun için yıllardır hizmet veren TVT Enerji size iyi gelecek. Uzun yıllardır güvencesiyle büyüyen TVT Enerji DemirDöküm markalı ürünlerinize servis yapmaktadır.

Olmadık zamanlarda çeşitli problemler ile karşılaşmak istemiyorsanız, cihazınızın kullanma talimatını okumalı, talimatlara güvenmeli ve cihazınızı doğru bir şekilde kullanmalısınız. Zira kullanıcı hataları da cihazların ömrünü kısaltan faktörlerin başında gelmektedir. Ayrıca Demirdöküm şohbeninizin rutin kontrollerini yaptırmanız, cihazınızın ömrünü uzatmanızı sağlayacaktır. Genelde müşteriler yapılması gereken yıllık kontrolleri yaptırmadığı için olmadık zamanlarda can sıkıcı problemler ile karşılaşmaktadır. Elbette Demirdöküm olarak sabah 9 gece 12’ye kadar servis hizmetimizin bulunması müşterilerimiz için büyük bir avantajdır. Bizim işimiz sizin sorunlarınızı asgari miktara düşürmektir. Bunun için deneyimli uzman kadromuz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

 

İletişim İçin :

Tel:   0216 306 23 55

GSM:  0534 394 83 93

Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer