SERVİS İSTEYİN: 0(216) 306 2355
Open/Close Menu TVT Servis, Kombi Servisi, Klima Servisi, Brülör Servisi, Beyaz Eşya Servisi, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Maltepe, Göztepe, Kadıköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Kurtköy, Baymak Servisi, Demirdöküm Servisi, Vaillant Servisi, Buderus Servisi, VIESMANN Servisi, BOSCH Servisi, Alarko Servisi, Daikin Servisi, Airfel Servisi, Eca Servisi, Mitsubishi Servisi, Toshiba Klima Servisi, Lg Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Samsung Klima Servisi,
Klima Santrali

Klima Santrali Hizmetlerimiz

Tvt Enerji Olarak Klima Santrali Hizmetlerimiz İle Siz Değerli Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sunmak İçin Çalışmaktayız.

Taze Hava Kullanımlı:

Akaryakıt istasyonlarında, okullarda, dükkanlarda, ofislerde ve küçük tesislerde kullanılmak üzere otomasyonlu, ısıtma bataryalı ve filtreli kompak taze hava kullanımlıdır. Üniteler küçük boyutlara sahiptir ve montajı kolaydır.

Gizli Tavan üniteleri:

Entegre kontrol sistemli ve ısı geri kazanımlı gizli tavan tip kompak klima santrali. Tavan arasına yada gizli tavana monte etmeye uygun boyutlarda.

Kompak Klima Santralleri:

Geni bir yelpazede üstten veya yandan kanal bağlantılı, entegre otomasyonlu ve ısı geri kazanımlı kompak klima santralleri. Küçük tesislerden büyük işletmelere, ofislere ve okullara kadar her yerde kullanılmaya uygun. Dış ortama ve iç ortama uygun modeller.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız

ÇAĞRI MERKEZİ : 0216 306 23 55

FCT: 0534 394 83 93

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer