SERVİS İSTEYİN: 0(216) 306 2355
Open/Close Menu TVT Servis, Kombi Servisi, Klima Servisi, Brülör Servisi, Beyaz Eşya Servisi, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Maltepe, Göztepe, Kadıköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Kurtköy, Baymak Servisi, Demirdöküm Servisi, Vaillant Servisi, Buderus Servisi, VIESMANN Servisi, BOSCH Servisi, Alarko Servisi, Daikin Servisi, Airfel Servisi, Eca Servisi, Mitsubishi Servisi, Toshiba Klima Servisi, Lg Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Samsung Klima Servisi,
Klima Santrali Nedir?

Klima Santrali

Havalandırma ve Klima imkanı bulunulmayan kapalı mekanlarda yaşamak kısa ve uzun vadede sağlıkla alakalı ciddi sorunlara, ekonomik olarak kayıplara, çalışma performanslarının düşmesine sebep olur. İnsan bulunmayacak şekilde depo olarak kullanılacak durumlarda dahi havalandırma olmayan mekanlar kullanım açısından kesinlikle doğru değildir.

Havalandırma sistemi yapılmak istenen tesise, şartlandırılmış havalandırma sistemi kurmak için kullanılmaktadır. Santral kapasitesi tercihe bağlı olarak, müşterilerin beklentilerine göre, tip ve kalitelerine göre belirlenir. Böylece müşterilerin memnuniyeti en üst seviyede tutulur.

Klima Santrali Kullanım Alanları

Endüstriyel tesisler
Tekstil, kimya, ilaç, matbaa vs.

Konfor Mekanları
Sinema, otel, hastane, lokanta, okul, büro vs.

Gibi mekanlarda havalandırma, ısıtma, soğutma ve nemlendirme amacıyla kullanılır.

Tvt Enerji Olarak;

Sektörde 25 yıllık tecrübemize genç ekibimizin dinamizmini harmanlayarak geldiğimiz bu günlerde kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla, zamanında sunmaktayız. Sektörümüzde bir çok firmaya nazaran uzun yıllardır kalite ivmemizi arttırmış ve ismi anılır bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

ÇAĞRI MERKEZİ : 0216 306 23 55

Detaylı İletişi Bilgisi İçin Tıklayınız.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer