SERVİS İSTEYİN: 0(216) 306 2355
Open/Close Menu TVT Servis, Kombi Servisi, Klima Servisi, Brülör Servisi, Beyaz Eşya Servisi, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Maltepe, Göztepe, Kadıköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Kurtköy, Baymak Servisi, Demirdöküm Servisi, Vaillant Servisi, Buderus Servisi, VIESMANN Servisi, BOSCH Servisi, Alarko Servisi, Daikin Servisi, Airfel Servisi, Eca Servisi, Mitsubishi Servisi, Toshiba Klima Servisi, Lg Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Samsung Klima Servisi,
Gebze Demirdöküm Servisi

Gebze Demirdöküm Servisi

Gebze Demirdöküm Servisi; Demir döküm markalı kombi, klima, kazan, brülör, doğalgaz sobası, termosifon ve şofben cihazlarınıza özel servis olarak arıza tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’da profesyonel ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerin memnuniyetini daima kazanırız. Güvenilir ve Titiz Çalışanlarımız ile birlikte itina ile işlerimizi sürdürmekteyiz.

Gebze Demirdöküm Servisi olarak firmamız tüm personeli ile birlikte evinizdeki kombi ve klimanızı çözmeye en yakın usta adaydır.Zaten gelen personelden kullandığı araçla edavattan anlamak mümkün.Değerli demir döküm kullanıcıları kombinize her yıl bakım yaptırmayı unutmayınız bu sayede hem siz hemde kombiniz sorunsuz bir kış geçirirsiniz.

Her türlü çağrınız, yardım ve yetkili servis talepleriniz için, numaralı telefonu aramanız yeterli. Türkiye’nin en geniş servis organizasyonuna sahip Demir Döküm, MİM uzman müşteri temsilcileri ile sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 

CategoryGenel
Tags, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer