SERVİS İSTEYİN: 0(216) 306 2355
Open/Close Menu TVT Servis, Kombi Servisi, Klima Servisi, Brülör Servisi, Beyaz Eşya Servisi, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Maltepe, Göztepe, Kadıköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Kurtköy, Baymak Servisi, Demirdöküm Servisi, Vaillant Servisi, Buderus Servisi, VIESMANN Servisi, BOSCH Servisi, Alarko Servisi, Daikin Servisi, Airfel Servisi, Eca Servisi, Mitsubishi Servisi, Toshiba Klima Servisi, Lg Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Samsung Klima Servisi,
FUEL OİL BRULÖR

Fueloil Brülörü

Fuel oil brülör sayacı mükemmel yakıt sisteminin sağlamış olduğu sessiz emniyetli çalışma ve durma konusunda komplike olmayan sağlam bir konstrüksiyon sistemidir.Farklı yanma odalarında kullanıma oldukça uygundur. Kullanım kolaylığı ile tüketicileri memnun etmektedir. Menteşeli kazan bağlantısı ile brülörü söküm işlemi yapmadan bakım yapabilme olanağı. Isıtıcılarda kolay bakım yapılmasını sağlamaktadır. Brülörlerin görevi, yanma durumunu sağlayacak yakıt ile havayı karıştırarak bu karışımı emniyetli ve problemsiz bir şekilde yakma işleminde kullanmaktır. Endüstriyel brülörler çeşitleri kullanım yerlerine ve seçilen yakıtın fiziki ve kimyasal durumlarına göre değişkenlik göstermektedir.

DMÜ ve TM tip brülörler fuel oil kullanımı içindir. Bu brülörler yakıtı ısıtarak vizkozitesini düşürmek üzere bir ön ısıtıcı ile donatılmıştır. Elektrikli ısıtma sistemleri takılmış ön ısıtıcıda yağ sıcaklığı alt ve üst limitleri ile çalışma devresi, özel bir termostat tarafından kumada edilir. Ayrıca ağır yağın verimli bir şekilde yakılabilmesi için brülöre bir meme çalkalama tertibatı ilave edilmiş ve ring sistemi ile ağır yağın homojen bir sıcaklık, temizlik ve akıcılıkta memeden püskürtülmesi temin edilmiştir.

TVT Kalitesi!

TVT Enerji olarak sektörde 25 yıllık tecrübemize genç ekibimizin dinanizmini harmanlayarak geldiğimiz bu günlerde kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla, zamanında sunmaktayız. Sektörümüzün de bir çok firmaya nazaran uzun yıllardırda kalite ivmemizi arttırmış ve ismi anılır bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

ÇAĞRI MERKEZİ : 0216 306 23 55

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer