SERVİS İSTEYİN: 0(216) 306 2355
Open/Close Menu TVT Servis, Kombi Servisi, Klima Servisi, Brülör Servisi, Beyaz Eşya Servisi, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Maltepe, Göztepe, Kadıköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Kurtköy, Baymak Servisi, Demirdöküm Servisi, Vaillant Servisi, Buderus Servisi, VIESMANN Servisi, BOSCH Servisi, Alarko Servisi, Daikin Servisi, Airfel Servisi, Eca Servisi, Mitsubishi Servisi, Toshiba Klima Servisi, Lg Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Samsung Klima Servisi,
Çift Yakıtlı Brülörler Hakkında Merak Ettikleriniz!

Çift Yakıtlı Brülörler

Çift Yakıtlı Brülörler, yakıtın hava ile uygun oranda karıştırılarak tam olarak yakılmasını sağlayan cihazdır.

Doğal Gaz ve LPG ile çalışırlar. Brülörler en az kazanlar kadar önemli olup, kullanıcı tarafından en az bilinen elemanlardan biridir.

Brülörün önemi; gazın yanarak ısıya dönüştüğü eleman olması nedeniyle verimleri ve çevreyi kirletip kirletmemesidir.

Brülör kazan uyumunun iyi seçilmesi, brülörün ayar ve bakımı sarfiyat ve verimi önemli ölçüde etkiler. Brülör üflemeli, atmosferik, alevsiz ve çift yakıtlı olmak üzere dörde ayrılır.

Üflemeli Brülörler

Bu brülörlerin en önemli özelliği yanma havasının bir fan vasıtasıyla cebri olarak gönderilmesidir. Üflemeli brülörler de yakma havasını sağlayan fan aynı zamanda yanma hücresinde oluşan karşı basıncı ve eğer varsa bacadaki dirençleri yenmeyi sağlar.

Bu brülörler:

350.000 kcal/h’e kadar tek veya çift kademe
350.0003.600.000 kcal/h’e kadar çift kademeli veya oransal
3.600.000 kcal/h üzerinde oransal kontrollüdür.

Brülörün Önemi

Gazın yanarak ısıya dönüştüğü eleman olması nedeniyle verimleri ve çevreyi kirletip kirletmemesidir.

Doğal Gaz ve LPG ile çalışırlar. Brülörler en az kazanlar kadar önemli olup, kullanıcı tarafından en az bilinen elemanlardan biridir.

Kaliteli hizmetimiz ve maliyeti düşürmeye yönelik yapımız ile gün geçtikçe maliyetleri de düşürerek sizlere en iyi ve en maliyeti düşük hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Firmamız aynı zamanda Gaz yakıtlı Brülörler, Atmosferik Brülörler, Üflemeli Brülörler, Alevsiz Brülörler, Çift Yakıtlı Brülörler, Sıvı Yakıtlı Brülörler, Motorin Brülörü ve Fueloil Brülörü gibi çeşitlerle de hizmet vermektedir. Her geçen gün destek verdiğimiz çeşitleri de arttırmaktayız.

TVT Kalitesi!

TVT Enerji olarak sektörde 25 yıllık tecrübemize genç ekibimizin dinanizmini harmanlayarak geldiğimiz bu günlerde kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla, zamanında sunmaktayız. Sektörümüzünde bir çok firmaya nazaran uzun yıllardırda kalite ivmemizi arttırmış ve ismi anılır bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

ÇAĞRI MERKEZİ : 0216 306 23 55

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer