SERVİS İSTEYİN: 0(216) 306 2355
Open/Close Menu TVT Servis, Kombi Servisi, Klima Servisi, Brülör Servisi, Beyaz Eşya Servisi, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, Maltepe, Göztepe, Kadıköy, Ümraniye, Sultanbeyli, Kurtköy, Baymak Servisi, Demirdöküm Servisi, Vaillant Servisi, Buderus Servisi, VIESMANN Servisi, BOSCH Servisi, Alarko Servisi, Daikin Servisi, Airfel Servisi, Eca Servisi, Mitsubishi Servisi, Toshiba Klima Servisi, Lg Klima Servisi, Vestel Klima Servisi, Samsung Klima Servisi,
Üsküdar Demirdöküm Servisi Üstün Hizmet ve Kaliteyle Sizlerle

Üsküdar Demirdöküm Servisi

Doğru Kombi Seçimi

Üsküdar Demirdöküm kombi servisi olarak yaptığımız teknik hizmetlerde bir çok farklı kombi görme fırsatımız oluyor. Problemlerin bir çoğunda da kombinin evi yeterince ısıtmıyor olması problemiyle karşılaşıyoruz. Yaptığımız inceleme ve tespitlerde çoğunlukla aslında kombi de sorun olmadığını, kombinin kapasitesinin evi yeterince ısıtması için yeterli olmadığını görüyoruz. Her kombinin belli bir kapasitesi vardır. Örneğin standart bir kombi kullanarak 200 metrekare heryeri bol petekli dolu bir evi ısıtamazsınız. Böyle bir sorun olduğu zaman, bu durum kombinin arızalı olduğunu göstermez. Kombinin belli bir kapasitesi olduğunun ve evin kombi kapasitesinden büyük olduğunu görüyoruz.

Bu durumlarda yapılması gereken ilk şey kombiyi değiştirmektir. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamak için kombi ilk alındığı zamanlarda doğru seçim yapmak önemlidir. Bu konularda kombiyi satın aldığınız firmanın doğru bilgilendirmesi şarttır. Ama bazı durumlarda satış elemanları müşterilerini kaçırmamak için yanlış bilgi verebilmektedir. Bunun önüne geçmek için kombiyi aldığınız firmayı doğru seçmeniz ve güvenilir kişiler olduğuna kanaat getirmeniz gereklidir. Emin olmadığınız zamanlarda yine bizleri arayarak doğru bilgi edinebilirsiniz.

TVT Kalitesi!

TVT Enerji olarak sektörde 25 yıllık tecrübemize genç ekibimizin dinanizmini harmanlayarak geldiğimiz bu günlerde kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla, zamanında sunmaktayız. Sektörümüzünde bir çok firmaya nazaran uzun yıllardırda kalite ivmemizi arttırmış ve ismi anılır bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

ÇAĞRI MERKEZİ : 0216 306 23 55

Detaylı İletişi Bilgisi İçin Tıklayınız.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer